Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 36 з 54 ПершаПерша ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1075, показано з 701 по 720.

Тема: Новини України, світу та довкола цього

  1. #701
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 386

    Типово

    А что про себя слышит нае6абченко? Старшина запаса

  2. #702
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Неспокійним був сон президента тієї ночі, не давали спати щирі побажання громадян (с)
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  3. #703
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 472

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Неправду пишуть, що Зеленський прибрав політичного конкурента: Зеленський СТВОРИВ політичного конкурента (с)


    ЗЫ которого теперь будет мочить всеми зелеными утюгами разнообразно
    цікаво, як вони його будуть мочити, якщо щойно дали зірку Героя.
    хоча ... коли коли вони діяли/висловлювались послідовно і не суперечливо?
    Авраамічний Устав Єдиний

  4. #704
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    цікаво, як вони його будуть мочити, якщо щойно дали зірку Героя.
    хоча ... коли коли вони діяли/висловлювались послідовно і не суперечливо?
    Ну смотрите. Прям на ваших глазах, из сракатемы

    Уверен на 99% что скоро мы увидим новое политическое лицо. Как минимум руководитель партии. Я в этом уверен на 90%. А так же уверен в том что там будет и эта рыжая дамочка, которая его клеймила в соц сетях, они в миру друзья. И на овер 90% я уверен что это очередной проект рыжего татарина. Цель - выжимать дальше соки с народа, ресурсы с недр...


    И заметьте, не он один такой. Их тьма.


    З ФУПа:
    Є і така крамольна думка, що Залужний міг ліпше воювати з кадровою армією, а під мобілізаційну пристосуватися не зміг, тому задачі ставилися нереальні, причому навчанню не приділялося належної уваги.



    Неужели вы думаете что гупии свои мысли вотэтовот транслируют?

    Им вложили аккуратно. По самые помидоры. Но они этого не заметили

    И такого будет море.

    Основной мотив сейчас - обесценивание Генерала - вотэтовсе вокруг - ниделайте сибе кумира, низаминимых нет, да чеговы с ним носитесь, да такойже как другие...

    Далее будут сливы его прослушки с выдернутым из конекста что то про ....нуненаю... что то про деньги какие то о чем то или разговоры про политические проекты с какими то людьми с деньгами...

    И завоют гупии как миленькие ааказывается ваш Залужный то барыга похлеще пороха и вообще потому и наступление провалил патамушо про деньги думал...

    Ну вот ровно как прямо сейчас в той же говнотемке стажер фсб вкинул перекрученную ложь о Бутусове, что мол поддержал Зеленского и куями обложил Залужного. Что полная ложь и мамкина манипуляция. Не так все было сказано Бутусовым и не о том. Но посмотрите как гупии подхватили не думая эту ложь и уже пол дня обсасывают какой продажный Бутусов и тыды.

    Вот ровно так же будет с Залужным.

    Просто смотрите....
    Востаннє редагував Vozar: 09.02.2024 о 17:47
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  5. #705
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 472

    Типово

    вівці мої, вівці
    вівці та отари
    Авраамічний Устав Єдиний

  6. #706
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Походу про Бутусова и как Вова уже обесценивает Генерала.

    Вот смотрите. Точнее читайте. Какие Вова типа задачи ставит перед новым Главкомом.

    По словам президента Украины, в плане нового главкома Александра Сырского он хочет увидеть следующие изменения:

    – Реалистичный план действий Вооруженных Сил Украины на 2024 год. С деталями и учетом реальной ситуации на поле боя – текущей и в перспективе.

    – Эффективное западное оружие должно находиться в каждой боевой бригаде, особенно на передовой. Должно произойти справедливое перераспределение такого оружия в пользу первой линии фронта.

    – Проблемы с логистикой должны быть решены. Пока генералы выяснят, где у них на складах застряли дроны, Авдеевка не должна ждать.

    – Генерал должен знать фронт. Каждый генерал. Если он не знает фронта, он не служит Украине.

    – Численность в штабах должна быть пересмотрена.

    – В армии должно отстроить систему ротаций. Она должна быть эффективна. За основу можно взять опыт отдельных боевых бригад ВСУ и приграничных подразделений, где существует такая система.

    – Только обученные солдаты на первой линии. Обучение воинов – приоритет, оно должно стать более качественным.

    – Силы беспилотных систем. Должен быть назначен первый командующий. Это новый род сил в ВСУ.


    Прочитали?

    Обратили внимание что каждый пункт написан таким образом, что какбэ прямо намекает про пройобы Залужного? Типа исправление допущенных просчетов. Ну кроме последнего пункта про дроны.

    Это ведь тоже про обесценивание и мочилово. Которое уже идет.


    А теперь самое интересное

    Посмотрите как в пух и прах разносит тот самый типа продавшийся ОПе Бутусов этот список требований Вовы.

    Это эпично ))

    https://youtu.be/6LlO0eYMxIo?t=1626
    Востаннє редагував Vozar: 09.02.2024 о 18:10
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  7. #707
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Повторю.

    А когда гупии завоют аааааЗалужный бырыгатоооо - вот тогда он плавно перейдет из статуса свидетеля в стадию обвиняемого.

    В уголовном деле по сдаче Юга.

    Это в случае если он решит таки стать политиком.

    И вот именно что бы не решил - ему вдруг Героя Вова с барского плеча....не перепутай правильный путь....
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  8. #708
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 096

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Основной мотив сейчас - обесценивание Генерала - вотэтовсе вокруг - ниделайте сибе кумира, низаминимых нет, да чеговы с ним носитесь, да такойже как другие...

    Далее будут сливы его прослушки с выдернутым из конекста что то про ....нуненаю... что то про деньги какие то о чем то или разговоры про политические проекты с какими то людьми с деньгами...

    И завоют гупии как миленькие ааказывается ваш Залужный то барыга похлеще пороха и вообще потому и наступление провалил патамушо про деньги думал...

    Ну вот ровно как прямо сейчас в той же говнотемке стажер фсб вкинул перекрученную ложь о Бутусове, что мол поддержал Зеленского и куями обложил Залужного. Что полная ложь и мамкина манипуляция. Не так все было сказано Бутусовым и не о том. Но посмотрите как гупии подхватили не думая эту ложь и уже пол дня обсасывают какой продажный Бутусов и тыды.

    Вот ровно так же будет с Залужным.

    Просто смотрите....
    Збережу цей Ваш допис: впевнена, за пів року буде нагода нагадати його зебидлу.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #709
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 096

    Типово

    Микола Савельєв
    1 д. ·
    ЯК Я І ПИСАВ: тепер Сирському дадуть дрони, нові американські бомби, пустять Ф - 16, зроблять ротації, підведуть поповнення - і Боневтік Янетряпкович заявить: «От бачите - при СПРАВЖНЬОМУ Головкомі відразу на фронті почались успіхи!» Стратегічної перемоги, звичайно, не буде, але тимчасові тактичні успіхи - так.
    А ви кажете, війна і життя воїнів насамперед… Ні, насамперед треба убезпечити рейтинг того, хто колись заявляв, що йде тільки на один термін… А на війну ні він, ні його партнери по 95 Кварталу не підуть, та й не збиралися - не царське це діло.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #710

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 351

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Какие Вова типа задачи ставит перед новым Главкомом.

    o]
    Мене найбільш зацікавило, хто це такий зверхкомпетентний у військовій справі в ОП, що знайшов стільки недопрацювань у Головнокомандувача.
    Там же нібито тільки ефективні менеджери, з воєнного досвіду яких хіба що родичі або партнери з ФСБ.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  11. #711
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 096

    Типово

    Борислав Береза

    Коли у лютому 2022 я казав, що буде повномасштабне вторгнення, то вони казали, що я розхитую човен, піарюся, розганяю паніку та вкидаю русняві ІПСО, а треба готуватися до шашликів.

    Коли я казав весною 2022, що війна на роки, то вони відповідали мені, що війна ще на два-три тижні, а я розхитую човен, піарюся, розганяю паніку та вкидаю русняві ІПСО.

    Коли я в березні 2022 казав їм, що якщо не почати писати та реалізовувати стратегію мотивації повернення біженців, то більшість залишиться поза Україною, то вони казали, що всі повернуться, а я розхитую човен, піарюся, панікую та вкидаю русняві ІПСО.

    Коли я казав, що Арестович ворог і брехло, то вони казали, що я йому заздрю та розхитую човен, піарюся, розганяю паніку та вкидаю русняві ІПСО, тому що він працює в Офісі президента.

    Так було багато разів.

    І коли я повідомив, що Зеленський сказав Залужному, що він звільняє його, то вони казали, що це вкид, брехня, що я розхитую човен, піарюся, розганяю паніку та вкидаю русняві ІПСО.

    Довбойоби, вони такі...
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #712
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 096

    Типово

    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    1 д. ·
    Щодо відставки Залужного. Спробую коротко.
    - генерал Залужний все зробив правильно - стратегічно. Конфлікт з ЗЕ блокував забезпечення ЗСУ, добряче погіршилася керованість військ. Пряме притистояння призвело б лише до розколу, а то й гірше. Залужний пішов вишукано. Залужний не поставив амбіції вище країни. А Зеленський - поставив.
    - піарщикам ЗЕ не вдасться тепер виставляти Залужного винним у чомусь - їм будуть тикати в рило скани Зеленського де той ДЯКУЄ Залужному за службу.
    - на Залужного тепер не вдасться повісити втрату Авдіївки. Ніяк.
    - Зеленський вже пообіцяв феноменальні переміни в ЗСУ. Якщо тільки він не має таємних домовленостей з Трампом (а це фантастика) швидко ситуація з озброєнням не вирішиться. А отже обіцянка Зеленського щось координально змінитина фронті - лише слова.
    - Сирський не має й третини довіри, що була у Залужного. Це швидко дасть себе знати. Негатив Сирського впаде на Зеленського також.
    - владізаоаз от просто доведеться до благого безумства розкручувати маховик мобілізації. З усіма похідними.
    - проблема з якою влада уже не знає що робити - тупо нестача грошей. Затримки пенсій і ЗП бюджетників - близька перспектива.
    Що далі - побачимо. Просто пам'ятайте, ми нікуди не поділися. Ми всі на своїх місцях - я, Таня Адамс, Валера Прозапас, депутати Євросолідарності всіх рівнів. І сам Петро Порошенко. Ми всі - з вами.
    А ще в країні перебуватиме генерал, чий рейтинг зростатиме й зростатиме.
    Все тільки починається.
    І пам'ятайте. "Нам важко, дуже важко - але вже ніколи не буде соромно" - Валерій Залужний.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #713
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Походу.

    Обратите внимание насколько Залужный выше Вовы.



    Обратите внимание насколько Шаптала (нач. штаба) выше Залужного.



    Так было.

    Ну и теперь понятно критерии отбора Вовой нового состава руководства ВСУ ))

    Так стало

    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  14. #714
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 096

    Типово

    Ніхто не має права бути вищім за найвеличнішого. Ані в прямому, ані в переносному сенсі.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #715
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Привыкаем к новому премьер-министру? ))

    Ермак обсудил с руководством погранслужбы дальнейшее оснащение бригады "Стальная граница" (с)
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  16. #716
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 096

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Привыкаем к новому премьер-министру? ))
    Шо, понизили?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #717
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Шо, понизили?
    Не совсем.

    Говорят (с) на следующей неделе Ермака легализируют - он будет продолжать делать то что делает сейчас - всем\всеми руководить уже официально - Премьер-министром.

    Вова будет царем

    Видосиков.
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  18. #718
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Минутка воскресного юмора ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  19. #719
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 472

    Типово

    Новий командувач ТрО керував Внутрішніми військами МВС під час розгону Майдану
    Авраамічний Устав Єдиний

  20. #720
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Взгляд с Запада


    Я вражений, як швидко це перейшло від: "Це російський наратив, що Зеленський хоче звільнити Залужного, немає ніякого тертя, все чудово"

    До: "Залужний мав піти, він не виправдав очікувань, Сирський - молодець, він був успішним у 2015 році і в Бахмуті.

    (с)
    Востаннє редагував Vozar: 11.02.2024 о 17:11
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

Сторінка 36 з 54 ПершаПерша ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті