Здравствуйте. Помогите пожалуйста. Я с сыном (15лет) проживаю(прописана) в квартире собственником которой является мой бывший супруг. Он в квартире не прописан и живет (прописан) по другому адресу. Я хочу оформить субсидию на оплату коммунальных платежей. В прошлом году из-за того что он собственник квартиры субсидию удалось оформить только через комиссию но с оговоркой, что если квартиру не переоформите субсидию больше не назначим. Бывший супруг согласился переоформить квартиру на сына (через дарение) пока не переоформил. В отделе по субсидиям теперь говорят : Если собственником квартиры будет не совершеннолетний, то субсидия не положена. Имеют ли они право отказать мне в оформлении субсидии если собственником квартиры будет бывший супруг?
Буду ли я иметь право на субсидию в случае если собственником квартиры будет несовершеннолетний сын?
Могут ли быть оформлены договора по лицевым счетам не на собственника кв-ры а на меня, так как я осуществляю все коммунальные платежи? В отделе по субсидиям не принимают документы и заставляют переделать договора на собственника. Имеют ли они право требовать переоформление договоров?
На какие статьи какого закона я могу ссылаться по своим вопросам? Зарание благодарю.
Наталья, 5.11.2008 | ID: 4437 | Розділ:
Житлові питання, нерухомість
Право на отримання адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) державного та громадського житлового фонду, приватного житлового фонду та фонду житлово-будівельних (житлових) кооперативів — на оплату утримання житла;
Субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. В окремих випадках на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї субсидія може призначатися іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), а також індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, але вони сплачують вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.
Таким чином, право на субсидію не залежить від того, у власності якої особи перебуває житлове приміщення.
С уважением, помічник юриста Юлія Галушка
Юридическая компания «Гаранта»
www.garanta.com.ua 788-70-20