Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Блог
Ср, 14 травня 2025
18:21

БЛОГИ

Т. Т. І.


27 вересня 2023, 15:12

Мобільний ЦОП: роз’яснення для суб’єктів господарювання Обухівської територіальної громади з питань РРО/ПРРО та новацій Закону У

Мобільним ЦОПом Придніпровської ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області 20.09.2023 проведено «круглий стіл» у форматі ZOOM-конференції з мешканцями, представниками бізнесу та керівниками Обухівської територіальної громади.
Тема обговорення – питання застосування РРО/ПРРО, новації законодавства, передбачені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами).
Також під час зустрічі поспілкувались стосовно заходів інформування платників податків - фізичних осіб щодо достовірність визначення мінімального податкового зобов’язання та його обчислення.



Останній раз редагувалося: 27.09.2023 15:12


Усі записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті