Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 15 октября 2018
17:40
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на жовтень

План концертів Будинку органної та камерної музики на жовтень

Вокальная музыка, Классическая музыка

06.10,
суб.,
13:00

«Обдаровані діти – надія України»
Концерт учнів музичних шкіл та дитячих творчих колективів міста.
За участі:

  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Сергія Міледіна – «професор Ноткін».

Привітальне слово - Антон Чернета. Ведуча -  Олена Гамова.

06.10,
суб.,
17:00

До всесвітнього Дня музики
«Віртуози клавіш»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  •  Олег Твердохліб (ф-но),
  • дует акордеоністів Монте-Карло.

Ведучий - Сергій Міледін
У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, А. П'яццолли

07.10,
нед.,
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олег Твердохліб (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  •  з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

                У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

07.10,
нед.,
14:00

Від класики до нескінченності  «Вальс, Вальс, Вальс»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга
  • Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • інструментальний квартет «Гармонія»,
  • Олександр Білоусов (ф-но).

 Ведучі – народна артистка України Тетяна Бабич, Олена Гамова.

07.10,
нед.,
17:00

«Інструментальний альянс»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олег Твердохліб (ф-но).

Музикознавець – Анастасія Боначова
У програмі музика: Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде, А.Г. Ріттера.

13.10,
суб.,
14:00

«Ми - нащадки козацької слави».  До Дня захисника України. До Дня Козацтва.
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Антон Чернета,
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олег Твердохліб (ф-но),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов(ф-но).

Ведучий – Антон Чернета.
У програмі: музичні твори українських композиторів

13.10,
суб.,
17:00

«Акорди осені»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас  Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олег Твердохліб (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика:  Й. Брамса, В.А. Моцарта, І. Кальмана, Н. Паганіні.

14.10,
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олег Твердохліб (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

14.10,
нед.,
14:00

 «Оркестр без оркестру»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган).

Музикознавець – Олена Гамова
У програмі музика: Й.С. Баха, А. Хессе, Г.Ф. Генделя, Е. Гріга.

14.10,
нед.,
17:00

«Класика у неділю»

  • Струнний квартет “Гармонія” Людмили Семенової
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

 У програмі музика: Й.Гайдна, В.А. Моцарта, Й. Штрауса.

20.10,
суб.,
14:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло», 
  • салонний оркестр  «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

20.10,
суб.
17:00

«Класичні полотна»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олександр Білоусов (клавесін, ф-но).

Музикознавець – Анастасія Боначова
У програмі музика: Й.С. Баха, К.Глюка, А. Вівальді, Ж. Массне.

21.10,
нед.,
12:00

Із циклу концертів “Музична галерея”
“Поема музики та кольору”
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олена Гамова (музикознавець).

21.10,
нед.,
14:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ігор Чепа,
  • Антон Чернета (тенор).

 Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаіна Пінсон, Сергій Міледін

21.10,
нед.,
17:00

«Містичний Орган»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо  (орган).

Музикознавець - Анастасія Боначева
У програмі музика: Й.С. Бах, Д. Букстехуде, Т. Альбіноні, Й. Райнбергера.

27.10,
суб.,
14:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Бадалова (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово)

27.10,
суб.,
17:00

«Колекція музичних шедеврів»
Камерний оркестр  «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, В. Поппа, Й. Гайдна.

28.10,
нед.,
12:00

 

“Музика лікує” з циклу «Музична терапія»
Соліст

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим
  • Жаворонков (акордеон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тарас  Скрипніков (кларнет),
  • Олександр  Благодарний (баритон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олег Твердохліб (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Пуленка.

28.10,
  нед.,
14:00

До дня визволення України від нацистських загарбників
«Мелодії життя»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олег Твердохліб (ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія  Кібець (саксофон).

Ведучий: Сергій Міледін.
У програмі музика:Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Г. Генделя. П. Масканьї, Д.Г. Пуччіні.

28.10,
нед.,
17:00

Прем’єра!!!
 «Фрески творчості А. Вівальді», «Чотири пори року».
Автори проекту, ведучі:

  • народна артистка України Тетяна Бабич, 
  • музикознавець – Олена Гамова.
  • Заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • заслужена артистка України Ольга
  • Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • дует акордеоністів Монте-Карло.

Під час концерту в режимі реального часу художник писатиме полотна, наповнені емоціями і фарбами музики А. Вівальді, які будуть подаровані нашим слухачам.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте