Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
сб, 13 июля 2024
05:14

Генії

Посмотреть афишу: Генії Биография, Драма

Dance First
США, 2023, 🕓 100 min


Реж.: Джеймс Марш
✩✩✩: Гебріел Бірн, Фіон О'Ші, Ейдан Гіллен, Сандрін Боннер, Леоні Ложкін, Баррі О'Коннор, Роберт Арамайо, Брона Галлахер

Один з найвеличніших драматургів епохи, лауреат Нобелівської премії у галузі літератури, боєць Спротиву під час Другої світової війни, чийсь чоловік та чийсь коханець. Непересічна людина, яка вплинула на розвиток письменництва, поезії, драматургії та в цілому культури. Мова про Семюела Бекета (Гебріел Бірн). Писав здебільшого французькою, разом з тим багато перекладав на англійську, зокрема і свої роботи. Ірландець за походженням, він брав приклад з також ірландця Джеймса Джойса (Ейдан Гіллен). Їх творами і донині надихаються сучасні автори. Чи не завадить тісна взаємодія двох геніїв особистому розвитку молодшого?

Біографічна драма «Генії» створена режисером Джеймсом Маршем, який до того працював над біографією іншої видатної особистості. У 2014 він зняв «Теорію всього» про життя Стівена Гокінґа. Здебільшого фільми Марша ґрунтуються на реальних історіях, до того ж в його доробку є три документальні фільми.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте