Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пт, 27 ноября 2020
11:05

Чаювання: історія, атрибути, традиції

Чаювання: історія, атрибути, традиції

История

Чай сміливо можна назвати найголовнішим напоєм в світі (хоча любителі кави можуть посперечатися), - сообщают в музее, приглашая на выставку. - За підрахунками дослідників, на даний момент більше двох мільярдів чоловік на землі не можуть без нього обійтися. Чаювання – це складна етична дія з високим ступенем символізації.

Процес чаювання можна дослідити за допомогою термінів ритуальних кодів. Так, чаювання обов’язково відбувається у певному місці/країні, у певний час, з певними учасниками і з використання певних предметів. Чаювання також супроводжується певними діями і словами.

Про таке ви точно дізнаєтесь вперше! Чекаємо на кожного! Беріть друзів, родину та приходьте в Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького проспект Д. Яворницького, 16.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте