Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
ср, 28 октября 2020
01:33

За покликом душі

Посмотреть афишу: За покликом душі

25 вересня о 16.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки робіт з декоративно-прикладного мистецтва «За покликом душі» члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата мистецької премії ім. Тетяни Пати Ольги Родкіної та її вихованців.

На виставці представлено понад 100 авторських ляльок мотанок розміром від 5 cм до півтора метра з яскраво виявленими етнографічними особливостями, характерними для Середньої Наддніпрянщини.

Споглядаючи ляльки, відразу поринаєш в магічну атмосферу світла, добра і любові. Глибинне знання традиції, неповторний спосіб виконання кожної ляльки робить твори майстрині. унікальними.. На виставці відвідувачі зможуть не тільки познайомитись з давнім родинним оберегом українців, а й зробити селфі з найбільшою лялькою мотанкою у відтвореному експозиційному етнокомплексі.

Окрім усього на виставці представлено: рушники, серветки виконані в скандінавській техниці хардангер та багато цікавих дрібничок: гольнички, листівки, сумочки та інше.

В експозиції представлені рушники виконані в техниці, характерній для Наддніпрянщини, Подільщини, Слобожанщини. Вишивка виготовлена з використанням швів: «курячій брід», виколювання, вирізування, лиштва та давньої техніки-занизування.

Майстриня є учасником багатьох міських, регіональних та всеукраїнських виставок, різноманітних фольклорно-етнографічних заходів міста. Своїм досвідом щедро ділиться із вихованцями і представляє разом зі своїми роботами і витвори своїх талановитих учнів.

Щиро запрошуємо містян та гостей міста зануритися у світ української автентичної вишивки та сакрального мистецтва української ляльки.

Виставка «За покликом душі» працює в музеї «Літературне Придніпров’я» з 25 вересня по 31 жовтня 2019 року.

Тел. для довідок: 067 2110543; 056 7364222; 099 7137443
museum.dp.ua
Fb:litmuseumdnipro
Tw:litmuzdnipro


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте