Днепр » Афиша
пн, 14 октября 2019
16:09

План концертів Будинку органної та камерної музики на жовтень 2019

План концертів Будинку органної та камерної музики на жовтень 2019

Классическая музыка

05.10.
суб.,
14:00

«Роздум - релаксація»
Ансамбль класичної музики «Амадеус»
Виконавці:

  • Марина Устенко  (віолончель),
  • Олександр Білоусов  (ф-но),
  • Леся Скрипнікова (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет).

Музикознавець: Олена Гамова.
У програмі музика: Л. ван Бетховена, Ф. Шуберта, Й. Брамса, Е. Віла-Лобоса.

05.10.
суб.,
17:00

 «Великий Бах – Великі Учні»
Солістка:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но).

 Музикознавець - Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Мендельсона, Й. Брамса, Р. Шумана.

06.10.
нед.,
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенева (скрипка),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет) з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (Сергій Міледін),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді.
Режисер – народна артистка України Тетяна Бабич.

06.10.
нед.,
14:00

Спектакль-концерт  «Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олена Бадалова (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

06.10.
нед.,
17:00

Орган «Про Вічне…»
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган). Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ф. Мендельсона, Л. Боельмана.

12.10.
суб.,
14:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Зінаїда та Ігорь Чепи (сопрано, тенор),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор).

Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон, Сергій Міледін.
Режисер-постановник заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

12.10.
суб.,
17:00

 «Органічний дует»
Органний концерт
Солісти: Ірина Осенєва (скрипка), Олена Келер (орган). Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Е. Леймерга.

13.10.
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.
Режисер- народна артистка України Тетяна Бабич.

13.10.
нед.,
14:00

 «Звуки небес»
Органний концерт
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олена Келер (орган),
  • Олександр Білоусов (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано).

Музикознавець - Анастасія Боначова
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ф. Мендельсона, Л. Боельмана.

13.10.
нед.,
17:00

«Під покровом Богородиці»
Концерт до Дня українського Козацтва та Дня захисника України.
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Антон Чернета (вокал, орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),
  • Світлана Новак (бандура),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

 Ведучий- директор-художній керівник Антон Чернета.
Режисер-постановник заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

19.10.
суб.,
14:00

Поціновувачам творчості Володимира Івасюка
«Пісня нас єднає»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),
  • Ірина Осенєва (скрипка).

Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,
директор – художній керівник Антон Чернета (тенор).
Режисер-постановник заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

19.10.
суб.,
17:00

«Музичне сузір’я»
Органний концерт
Ксенія Бєлікова (орган), Ірина Осенєва (скрипка). Музикознавець: Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ф. Шуберта, Л. Боельмана.

20.10.
нед.
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить орган,
прославлений у віках».
«Музика Парижських Соборів»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

В програмі музика: С.Франка, Ш-К. Сен-Санса, Ш-М. Відора, Ж. Алена.

20.10.
нед.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (вокал),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • салонний оркестр «Рапсодія»  заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),  
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

20.10.
нед.,
17:00

«Vox  humana!»
(…і звучить, як людський голос).
Органний концерт
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган). Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ф. Мендельсона, Л. Боельмана.

26.10.
суб.,
14:00

«Занотовані часом»
Камерний оркестр «Дивертисмент»,
диригент заслужений діяч мистецтв України  Юрій Пороховник            
Солісти:

  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано).

Музикознавець - Олена Гамова.
В програмі музика В-А. Моцарта.

26.10.
суб.,
17:00

 «Вселенська симфонія Органу»
Солістка: Олена Удрас (орган, м .Одеса). Музикознавець - Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, А. Маллі, П. Манца, В. Белліні, Л. Боельмана.

27.10.
нед.
12:00

«Музика лікує» з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї
 Режисер- народна артистка України Тетяна Бабич.

27.10.
  нед.,
14:00

«Музика за МИР»
Концерт до Дня визволення України  від фашистських  загарбників
Камерний оркестр «Дивертисмент»,
диригент заслужений діяч мистецтв України  Юрій Пороховник  
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ольга Вороніна (сопрано),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Антон Чернета (вокал, орган, ведучий),
  • Олена Квятковська (сопрано).

Режисер-постановник заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

27.10.
нед,.
17:00

«Історія органної фантазії»
Органна музика ХVІ-XІХ ст.
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган). Ведучий: Сергій Міледін.
В програмі музика: Д. Букстехуде, С. Франка, Ф. Ліста, Й.С.Баха, Я. Пітерсона-Свєлінка.


Сегодня:

Завтра:

Все:

Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66

₴: 60 - 300 грн.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте