Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 01 червня 2024
16:39

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

БК «Прометей» завершив виступи у регулярному чемпіонаті Латвійсько-естонської ліги

У чемпіонаті баскетболісти зі Слобожанського під Дніпром показали феноменальний результат – 29 перемог у 30 іграх!

Тепер на «Прометей» чекають ігри чвертьфіналу – до двох перемог.

Про підсумки чемпіонату та про те, хто і коли стане суперником стадії плей-офф, у БК «Прометей» розповіли:

«"Прометей" завершив регулярний сезон LEBL 29-ю перемогою у 30-ти матчах.

Матчем із БК "Вентспілс" "Прометей" завершував регулярний сезон Латвійсько-Естонської ліги Pafbet. З рахунком 101:94 наша команда здобула 29-у перемогу у 30 матчах турнірної дистанції.

Обидві команди продемонстрували швидкісний, видовищний, з акцентом на атаку баскетбол. Ще перед великою перервою результативність кожної з них досягла 50 очок. На відпочинок у статусі лідера пішов "Прометей" – 58:53.

Після перерви результативність команд зменшилася, проте все одно залишалася високою. Гра продовжувала проходити із незначною перевагою українського клубу. "Прометей" постійно вів у рахунку, довівши матч до чергової перемоги.

Найрезультативнішим гравцем "Прометея" став Ді Джей Стефенс - 24 очки.

Визначено дати та час чвертьфінальних матчів "Прометея" у LEBL.

Дирекція Латвійсько-Естонської ліги Pafbet визначила дати та час проведення матчів першої, чвертьфінальної стадії плей-оф. На цьому етапі команди визначать найсильнішого у серії до двох перемог.

"Прометей" у статусі переможця регулярної першості зіграє з 8-м клубом за підсумками першого етапу - естонським "Віймсі/Спортленд".

25 березня команди зустрінуться у ризькому Олімпійському центрі “Rimi”, 1 квітня – у Віймсі. Початок обох матчів – о 17:00

За необхiдностi 3 квітня суперники проведуть третій матч у Ризі».