Сб, 01 червня 2024
04:12

Дніпровські спортсмени вибороли 14 комплектів медалей на чемпіонаті Європи з драгонботу

На чемпіонаті Європи з веслування на човнах “Дракон” серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих спортсмени з Дніпра завоювали 14 комплектів медалей. Це майже половина нагород, здобутих на змаганнях українською збірною.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Дніпровські спортсмени вибороли 8 золотих, 5 срібних та 1 бронзовий комплект медалей. Вони виступали в категорії сеньйори з різними класами драгонботів.

Всього у скарбничці української збірної 31 комплект медалей. Це вивело наших спортсменів на друге командне місце.

Чемпіонат Європи з драгонботу проходив у німецькому Бранденбурзі. Участь у змаганнях взяли 2000 спортсменів, з них 81 – з України.

Драгонбот – це 20-місне або 10-місне каное з головою та хвостом дракона. Спереду знаходиться барабанщик. Він задає ритм веслування для інших членів екіпажу. Офіційні змагання проводяться на дистанції 200, 500, 1000 та 2000 метрів.