Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 23 октября 2017
14:30
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на листопад

План концертів Будинку органної та камерної музики на листопад

Классическая музыка

03.11,
пт.,
18:00

Європейський калейдоскоп”- музичні твори різних європейських традицій
Соліст — Алан Саттон (орган), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Х. Кабанільєза, Л. В’єрна, Х. Хоуелза, О. Олсена,О. Глазунова.

 

04.11,
сб.,
15:00

Для поціновувачів різножанрової музики
Музика на “Біс”
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Белікова (орган),
  • дует акордеоністів“Монте-Карло”,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Зінаїда Чепа (сопрано), 
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Габріела Магальяш (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі класична музика та сучасні хіти.

04.11,
сб.,
17:00

«Органний Хіт-парад»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ярослав Гнезділов (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, Е. Гріга.

 

05.11,
нд.,
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано), 
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но), з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (Сергій Міледін), 
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Г. Міллера.

 

05.11,
нд.,
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

 

10.11,
пт.,
18:00

«Музика листопаду»
Солісти:

  • народний артист України Андрій  Бабич (тенор),
  •  Ксенія Бєлікова (орган), 
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  •  Галина  Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Ольга Зернаєва (флейта),                 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”, 
  • Габріела Магальяш (ф-но), 
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, В.А. Моцарта, Ф. Шуберта.

 

11.11,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • салонний оркестр «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,                             
  • Марія Лоленко (балет), 
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

11.11,
сб.,
17:00

 «Музичні одкровення» із циклу концертів « Бесіда голосу та флейти»
Солісти:

  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Габріела  Магальяш (ф-но),
  • Олена Гамова  - музикознавець.

У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Л.Буланже, Є. Магаліфа, Ж. Мука,  С. Франка, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, І. Андерсена.

 

12.11,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Галина  Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Світлана Новак (вокал, бандура), 
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),  
  • Анастасія  Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Г. Міллера.

12.11,
нд.
15:00

«Оркестр без оркестру»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, Т. Альбіноні, Е. Гріга.

17.11,
пт.,
18:00

«Мелодійний діалог»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тімур Кулієв (тенор),
  • Габріела Магальяш (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),  
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Дж. Пуччіні,А. Вівальді,А. Відора, А. П'яццоли

 

18.11,
сб.,
15:00

До Дня Гідності і Свободи
«Єдиним духом сильні ми»
Солісти:

  • народний артист України Андрій  Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олександр  Благодарний (баритон),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  •  Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Сергій Міледін (худ. слово).

У програмі класична музика та твори українських композиторів

18.11,
сб.,
17:00

«Симфонічний Орган»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Баха, Ф. Мендельсона, В. Белліні, А. Вівальді.

 

19.11,
нд.,
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить орган, прославлений у віках».
«Домський Собор» (м. Рига, Латвія)
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет), 
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Ліста.

 

19.11,
нд.,
15:00

«Від Моцарта до Чайковського»
Камерний оркестр  «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
Солістка Наталія Золотарьова (ф-но). Олена Гамова — музикознавець.
У програмі — Концерт № 12 ля мажор для ф-но з оркестром.

24.11,
пт.,
18:00

«Містичний Орган»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, Т. Альбіноні, Е. Гріга.

25.11,
сб.,
15:00

Сольний концерт Галини Охотнік «Сторінки Вічності» в програмі твори
композиторів епохи бароко та класицизму
За участі

  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Ярослаав Гнезділова (ф-но),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),                 
  • Олександра Благодарного (баритон),
  • Олени Келер (ф-но),
  • Олени Гамової (музикознавець)

.                 У програмі музика: Дж.Верді, Дж. Пуччіні, Й.С. Баха, П. Маскані, Г.Ф. Генделя, С.Франка,

25.11,
сб.,
17:00

“Органна мозаїка”
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Анна Лаппо (орган)
Музикознавець — Анастасія  Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, С.Франка, Е. Гріга, Ж.Н. Леменса

 

26.11,
нд.,
12:00

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган), 
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • Валерія Кібець (саксофон)
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Олександр Білоусов (ф-но),  
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Ліста.

 

26.11,
нд.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій  Бабич (тенор),
  • Ксенія  Бєлікова (орган),
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано), 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло», 
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),  
  • Ольга Зернаєва (флейта), 
  • Олександр  Білоусов (ф-но), 
  • Ярослав Гнєзділов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

Все даты:

3 ноября 2017 - 26 ноября 2017

Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 056-374-05-52, 056-374-16-55 (концертный отдел), 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте